Regenjas/Poncho met mouwen (voor rolstoel)
Een regenjas is een waterdichte overjas. Hij is bedoeld als bescherming tegen regen. Aan een regenjas zit soms een capuchon. Naast de regenjas zijn ook de regencape of de regenponcho in gebruik.
Deze waterdichte regenjas met mouwen en een Welsh voering aan de binnenkant ter bescherming tegen regenachtige dagen. Door de eenvoudige plaatsing over het hoofd voelt de patiënt zich comfortabel en beschermd tegen regen en wind.
Kenmerken:
- Verzegelde naden
- Met rubber verstelbare capuchon en singel
- Ritssluiting en omkeerbare wagen (binnen en buiten)
- Reflecterende tape middenachter
- Rubber aan de onderkant voor een betere aansluiting op de stoel
Maat:
- 1Maat
- Breedte: 100cm
- Lengte: 145cm
- Mouwen: 93 cm
- Nekomtrek: 47 cm
Materiaal:
- Waterdichte taf stof
- Half glanzend uiterlijk
- Exterieur afstotende afwerking
- PVC-coating aan de binnenkant
- Gewicht 200/g m²
Regenjas/poncho met mouwen (voor rolstoel)
Waarom een rolstoel?
Rolstoelen zijn hulpmiddelen om mensen in te vervoeren die dat moeilijk of niet zelf kunnen. Ze zijn ontwikkeld om de persoon die zich moeilijk kan voortbewegen te helpen mobiel te blijven. Er zijn verschillende soorten rolstoelen verkrijgbaar
Waarom een scootmobiel?
Voordelen van een scootmobielHun mobiliteit wordt verhoogd en ze kunnen er makkelijk op uit. Het is een misvatting dat iemand door een scootmobiel minder beweegt omdat diegene zit. ‘Een scootmobiel nodigt juist uit tot beweging. Je moet er zelf naartoe lopen en erop stappen.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.