Webwinkel Keurmerk
033 277 9191 Heeft u een vraag? Bel gerust! Ma-vr 09:00 tot 17:00 uur verkoop@premis.nl

Sta op stoel-fauteuil(OPSTASTOEL20011)


  • Maximaal gewicht: 100 kg
  • Gewicht stoel 53 kg
  • Vloer-zithoogte: 50 cm
  • Inclusief lumbale warmte voor meer ontspanning
Wissen
Webwinkel Keurmerk
Artikelnummer: OPSTASTOEL20011 Categorieën: , ,

Sta op stoel-fauteuil  (20011)

Een sta-op stoel, ook wel opstastoel of stastoel genoemd, is een aangepaste stoel waarmee mensen met een fysieke beperking eenvoudiger uit een stoel kunnen opstaan.

Een sta-op stoel komt door gebruik van een elektromotor omhoog en kantelt de persoon voorover, zodat opstaan eenvoudig is.

Behalve opstaan kan de persoon zo ook geholpen worden met gaan zitten; het voorkomt het in de stoel ‘ploffen’. De persoon gaat, met de stoel in de hoogste stand, zitten en laat door middel van de elektromotor de stoel weer zakken naar de grond.

Daarnaast is een sta-op stoel ontlastend voor pols en schouder gewrichten . Veel gebruikers van een sta-op stoel vallen onder de noemer ‘veelzitter”. Zij brengen door fysieke klachten noodgedwongen een steeds groter deel van de dag zittend door. Deze groep gebruikers bestaat voornamelijk uit gehandicapten en senioren.

 

Kenmerken: 

  • Maximaal gewicht: 100 kg
  • Gewicht stoel 53 kg
  • Vloer-zithoogte: 50 cm
  • Inclusief lumbale warmte voor meer ontspanning
  • Leunposities van ongeveer 95 tot 170 graden.
  • 10 niveaus van trillingsintensiteit
  • 10 soorten massages, compleet of per zone
  • Afmetingen fauteuil: 86 an. x 80 diepte x 102 tot cm
  • Zitbreedte: Diepte: 53 cm x Lengte 38 cm
  • Afmetingen verpakking: 77 x 77 x 83 cm

Bekleding: PU (PU-leer is een leerachtige polymeersubstantie gemaakt van polyurethaan, een soort plastic dat is gemaakt om dezelfde look en feel te hebben als leer, maar zonder gebruik van dierenhuid)

De Sta op stoel-fauteuil bestaat uit twee bedieningselementen: de ene is bedoeld om de massagefuncties te bedienen en de tweede is om de hoogte van de stoel te regelen. Zodra de bediening is ingeschakeld, wordt de automatische functie geactiveerd en verschijnt er 30 minuten op de timer.

FUNCTION-knoppen; Met behulp van de FUNCTION-knoppen kun je kiezen uit 10 soorten trillingen, waarbij de massagezones zich over het hele lichaam afwisselen. Bij de laatste functie is de trilling constant door het hele lichaam. De nektrillingsmotor kan ook worden uitgeschakeld tijdens het uitvoeren van een volledige massage door op de nekknop te drukken. Deze optie kan niet zelfstandig werken.

Trillingsintensiteit ; De trillingsintensiteit wordt weergegeven in de groene functielijn, terwijl de INTENSITY-knop wordt ingedrukt, en deze kan tot 10 punten worden verhoogd. Wanneer u de knop loslaat, blijft er alleen een groen lampje branden dat de huidige functie aangeeft.

Warmte; De warme wordt geselecteerd met behulp van de HEAT-knop, die inwerkt op het lumbale gebied. U kunt deze functie niet zelfstandig gebruiken. Hoewel de afstandsbediening een gebruiksduur van maximaal 99 minuten weergeeft, wordt het niet aanbevolen om deze langer dan 30 minuten onafgebroken te gebruiken, omdat de motor oververhit zou kunnen raken.

AUTO-knop : Met de AUTO-knop selecteert de liftstoel de massagefunctie willekeurig. Je kunt geen massage krijgen op een specifiek deel van het lichaam

 

Kleur

Beige, Bruin, Zwart

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Sta op stoel-fauteuil(OPSTASTOEL20011)” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Keurmerken

Sta op stoel-fauteuil(OPSTASTOEL20011)
  • Beste kwaliteit/prijs verhouding
  • Jarenlange ervaring
  • Koop rechtstreeks van diegene die het maakt
  • Snelle levering
Translate